10 відгуків
+380 (50) 309-33-22
+380 (97) 413-56-60
+380 (63) 816-82-15
Керамічна плитка, Мозаїка, Керамограніт. Діють ЗНИЖКИ від 5% до 30%

Intercerama - Україна

Інтернет-магазин «Keram Land» вітає вас на сторінках свого сайту! У даному каталозі уваги покупця представлений найширший асортимент якісної, красивої, стильної та недорогої плитки виробництва компанії «Intercerama».
Завод «Інтеркераму» розташований на території міста Дніпропетровська. Незважаючи на те, що компанія, відносно, нещодавно працює у сфері виробництва плитки, вона вже встигла завоювати довіру покупця і зарекомендувати себе на належному рівні.
Починаючи з 2007 року, організація «Інтеркераму» реалізує якісну плитку на території України та за її межами. Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент плитки цього виробництва, поставленої безпосередньо від виробника. Каталоги постійно оновлюються оригінальними позиціями, відповідно до виходу нових колекцій. Плитка виробництва Дніпропетровського заводу, купити яку ви можете на сторінках нашого сайту, характеризується такими показниками:
- Міцність;
- екологічна безпека;
- довговічність;
- стильний та естетичний зовнішній вигляд;
- зручність у роботі (кладка) та процесі експлуатації (чистка, миття, відносна терпимість до агресивних хімічних складів).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner