10 відгуків
+380 (50) 309-33-22
+380 (97) 413-56-60
+380 (63) 816-82-15
Керамічна плитка, Мозаїка, Керамограніт. Діють ЗНИЖКИ від 5% до 30%

Затирка

Фуги, затирання поділяються на дві великі категорії: цементні та епоксидні.
Цементні
Цементна фуга найчастіше є сухою сумішшю, що вимагає розведення перед використанням. Як розріджувач використовується вода або рідкий латекс.
Епоксидні
Складаються з епоксидної смоли та затверджувача, що дозволяє виробникам давати гарантію на 50 років. Використання епоксидної маси обґрунтоване за товщини швів понад 6 мм.
Новинкою у світі затирок можна назвати епоксидне двокомпонентне затирання, яке вже встигло отримати звання рідкої кераміки. Після повного застигання рідка маса набуває структури плитки, тому її активно використовують в обробці душових кабін та басейнів.
Крім того, їй не властиво змінювати колір, пропускати вологу і покриватися всюдисущим грибком.
Інструкція з підбору кольору:
Якщо ваша мета - максимально об'єднана поверхня стіни або підлоги, вибирайте затирання в плитці. Якщо на неї накладаються декоративні функції, придивіться до контрастних рішень.
Якщо ваша рука тягнеться до кольорової фуги, вибирайте максимально простий кахель із мінімальною кількістю малюнків та орнаментів. Вам доведеться відмовитися від бордюрів та декору, плиткових вставок та панно.
Якщо ви укладаєте різнокольорову плитку, визначте світлий і темний відтінок. Для маленької ванної кімнати буде актуальна світла затирка, для просторої темна.
Якщо у ванній встановлена ​​цікава сантехніка та меблі з декором, плитка та шви виконуються в одній кольоровій гамі.
Для панно краще вибирати затирання в тон фону, за рахунок цього картина не розбиватиметься на дрібні фрагменти.
Не менш важлива та правильно підібрана ширина шва. У нас існує думка, що показником якості є зовсім безшовне укладання, але я готова з цим посперечатися.
Тонкі шви дуже вимогливі до якості керамограніту та кахлю, якщо ви придбали недорогу плитку не обрізного типу, залиште на шви не менше 1,5 мм.
Настінну ректифіковану плитку укладають зі швом 1-1,5 мм, на підлогу – 1,5-3 мм. Для неректифікованої плитки ці показники збільшуються до 2 мм для настінної та від 3 мм для підлогової.
Не останнє місце у виборі ширини шва належить до якості затирання. Якщо ви не впевнені, що маса рівномірно забарвиться і добре проникне в шов, залишайте відстань не менше 3 мм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner