10 відгуків
Керамічна плитка, Мозаїка, Керамограніт. Діють ЗНИЖКИ від 5% до 30%
+380 (50) 309-33-22
+380 (97) 413-56-60
+380 (63) 816-82-15

Клінкер/Сходи

Безперечно, що всі будівельні компанії, як і окремо кожна людина, яка хоче, щоб його будинок був не тільки міцним «на віки», але красивим і стильним, як би не змінювалася мода. На сьогоднішній день лідируючі позиції за досить короткий період порівняно з іншими оздоблювальними матеріалами зайняв клінкер. Давайте познайомимося ближче з цим творінням в індустрії будівництва.
В основу складу входить тугоплавка сланцева глина певного хімічного складу, що витримує спекотне спікання, від чого плитка стає дуже міцною, що її нерідко порівнюють із цеглою і навіть каменем. Випалення клінкерної плитки відбувається при температурі 1300 градусів, звичайна керамічна плитка обпалюється не вище, ніж 1000 ºС.
Сьогодні клінкерна плитка є дуже затребуваним оздоблювальним матеріалом, який використовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Будь-які реставраційні роботи фасадів історичних будівель або різноманітні декоративні завдання можна вирішити за допомогою цієї плитки. Завдяки величезній різноманітності колірних рішень і відтінків, фактур і форм, можна легко творити стильне оформлення абсолютно різних будівель і втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення, що дозволить плитці вписатися в будь-яку навколишню обстановку.
Використовувати плитку можна для облицювання будівель (заміські будинки, кафе, ресторани, готелі, торгові центри) і вона набагато вигідніша за цеглу, оскільки має меншу вагу. Також можна сміливо використовувати для тротуару біля будинку, садових доріжок та сходинок, оскільки вона має високий рівень зносостійкості. І також має високу вогнетривкість, тому клінкерну плитку часто використовують для камінів, мангалів, груб та печей.
Експлуатаційні якості:
- через, навіть дуже, довгий час плитка не втрачає своєї міцності, що її сміливо порівнюють з каменем та цеглою;
- на поверхні не залишається слідів від удару, не залишається подряпин;
- через низьку пористість майже не вбирається волога;
- стійкість до впливу кислот та лугів, моху, грибків, цвілі та бактерій;
- злива, спекотне сонце, поривчастий вітер, морози, відлига і навіть різкі перепади температур, клінкер витримає без проблем;
- Відсутність постійного догляду за нею.
У нашому магазині «КерамЛенд» Ви можете познайомитися з асортиментом плитки торгової марки GoldenTile/Голден Тайл (Україна) та Paradyz/Парадиж (Польща).
У Голден Тайл плитка представлена ​​торговою маркою BrickStyle/БрікСтайл. Це декоративна плитка на основі керамограніту та є сучасною альтернативою клінкерної плитки. Докладніше про неї ви зможете почитати у розділі.
Paradyz/Парадиж представлений просто величезною колекцією плитки різного формату, гладкої і структурної поверхні, ступенів прямих і кутових, з капіносом, підступів і т.д. Також варто зазначити, що клінкерна плитка бренду Парадіж виробляється на території п'яти заводів із найінноваційнішими технологіями. І вже встигла завоювати гарні відгуки щодо використання у країнах Європи.
Купити клінкерну плитку можна на нашому сайті keramland.com.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner